Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

На сьогодні із загального числа шкіл області майже половина готові до нового навчального року, кажуть DW в управлінні освіти. У визволених від бойовиків містах відновлювати зруйновані навчальні заклади допомагають і спонсори, і благодійні фонди, і банки. Надходить фінансова підтримка і з інших регіонів, кажуть в управлінні. Але із багатьма школами в зоні АТО ситуація невизначена. В деяких з них розквартирувалися "деенерівці", влаштували там казарми, опорні пункти та вогневі точки.

Цю інформацію аналітичного центру РНБО підтверджують і в міністерстві освіти. "У нас є підтвердження очевидців, батьків, вчителів, що на дахах шкіл та дошкільних закладів встановлена важка артилерія бойовиків. І це - не поодинокі випадки", - каже Deutsche Welle заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної світи Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко.
дойчевелле

как? расскажите мне - КАК впереть на крышу школы "тяжелую артиллерию"? и как из нее потом ТАМ - стрелять? крыша ж вряд ли выдержит, тяжесть + подпрыгивание при выстреле...
ну или вот тоже: "любая гаубица или пушка, подходящие под термин "тяжёлая артиллерия" обязательно должны стоять на станинах нижнего станка, при этом станины закрепляются на грунте сошниками, дабы орудие не упрыгало с боевой позиции. Интересно, как "боевики" умудрялись вбивать сошники в крыши домов?!"
ладно, когда такую ересь несут укр. околовластные лица, синдром каски тымчука там давно и глубоко укоренился. равно как и в укросми. но тут проде приличные люди, немцы... и такие псакизмы...
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное