Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

В сховищах КМДА зберігаються камери, які закуповувалися для встановлення на виборчих дільницях. Чи вони досі там? Як ця техніка пережила період, коли КМДА була революційним штабом?

В будівлі КМДА було стільки добра, у мене аж вуха заверталися. Нам вдалося зберегти десь 5 мішків державних нагород: орденів і медалей. Це державні нагороди, це не значки, там є і цінні метали.

Там був архів. Частина вивезена, а частина ще залишається. Це архіви земельних справ і інші архіви, це дуже важлива інформація.

Там були і матеріально-технічні цінності, в тому числі якась кількість телевізорів, кондиціонерів, камер, системних блоків, повноцінних обчислювальних комплексів, дуже серйозна техніка для тиражування матеріалів, вартість десь 500 тисяч гривень за одні машину.

Їх системно грабували певний період люди, які себе називали комендантами тих приміщень. Зараз по цьому порушені кримінальні справи, будемо шукати те, що викрадалося. Але те, що там робилося, робилося під прикриттям абсолютно кримінальних елементів, не майданівців, які воювали, а тих, хто під Майдан підлаштувався. Якийсь період там в підвалі працював цех по виробництву наркотичних засобів, там були великі запаси "коктейлю Молотова".

http://obozrevatel.com/interview/61259-golova-kmda-volodimir-bondarenko-v-mene-yak-i-v-kozhnoi-lyudini-e-grihi-ale-ne-trolte-mene-tam-de-ne-treba.htm

о как. а статья-то старая. апрельская.
ага. ну вот и продолжение банкета

На Майдане Независимости в Киеве с конца февраля 2014 года совершено 158 преступлений. Об этом заявил генеральный прокурор Украины Виталий Ярема, сообщает "РБК-Украина". "Начиная с конца февраля на территории Майдана Независимости и на прилегающих территориях и в зданиях, которые захвачены так называемыми представителями Майдана, совершено 158 преступлений", - заявил Ярема. Так, по его словам, за это время зафиксированы 4 факта нанесения гражданам телесных повреждений со смертельными последствиями, более 14 разбойных нападений, 73 факта краж, 18 фактов нанесения телесных повреждений. "Также имеют место множество фактов незаконного завладения транспортными средствами, мошенничества, изготовления наркотиков, незаконное обращение с огнестрельным оружием", - заявил генпрокурор.
http://112.ua/obshchestvo/yarema-v-kieve-na-maydane-s-konca-fevralya-bylo-soversheno-158-prestupleniy-85565.html
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное