Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

кстати. для тех, кто на основании процентов тягнибока и яроша на выборах уверяет, что нацизма в украине нет или крайне мало.
сколько там процентов набрал ляшко?

Батальон "Азов" создан Олегом Ляшко для его предвыборной компании, и не более того.
Об этом заявил Gordonua.com бывший руководитель батальона "Азов" Национальной гвардии Украины Ярослав Гончар.

"15 мая я подал заявление об исключении меня и некоторых активистов Автомайдана из рядов батальона "Азов", потому что батальон был создан Олегом Ляшко и то, что они там вытворяют иначе чем его предвыборной кампанией не назовешь. Они перекручивают факты и дают неправдивую информацию. Они занимаются мародерством – в Урзуфе ограбили дачу Людмилы Янукович. Они координируются штабом АТО, но существенных мероприятий за все это время осуществлено не было", – рассказал Гончар.

Экс-руководитель "Азова" также сообщил, что прием в состав батальона осуществляется только после написания заявления о вступлении в Социал-Национальнуй Ассамблею.
"Сейчас принятие в состав батальона осуществляется следующим образом: перед тем, как вступить, добровольцу предлагают написать заявление о вступлении в Социал-Национальную Ассамблею, а если он просто приехал оборонять государство и отказывается это делать, то его не принимают. И это батальон, который создан при Министерстве внутренних дел", – посетовал Гончар.
"Я понимаю, что моя информация может быть использована врагами Украины, но, с другой стороны, прикрывать преступления этим тоже нельзя", – подытожил он.

http://gordonua.com/news/separatism/Eks-rukovoditel-batalona-Azov-Batalon-prevratilsya-v-piar-akciyu-Lyashko-i-zanimaetsya-maroderstvom-26567.html

из википедии:
Батальйон «Азов» створений 4 травня 2014 року у Бердянську, як і інші спеціальні батальйони МВС на підставі рішення Міністерства внутрішніх справ України про формування спеціальних підрозділів міліції з охорони громадського порядку з залученням до них цивільних осіб та людей, які мають досвід військової служби. Рішення про створення батальйону було прийняте Олегом Ляшком, Ігорем Мосійчуком, Олександром Ярошенком та Ярославом Гончаром. На той час його основою були учасники двох громадських організацій — Автомайдан та «Патріот України» на базі Соціал-Національної Асамблеї.

а теперь о сна (ранее назывались "патриот украины")

знакомые хлопчики, да? на повязках - эмблема сна\патриота украины.

их документ под названием "право нации".

В умовах, коли новітня держава не лише не виправдовує Національних сподівань, але й сприяє поступовому і всебічному занепаду, деградації та вимиранню Нації, а демо-ліберальна пропаганда підносить права окремих індивідів над загальнонаціональними, розщеплює єдине поняття Нації, коли Національна культура і традиції відмирають, поступаючись місцем глобальній антикультурі та антисоціальній псевдоморалі, єдиний расовий тип Нації і мовне середовище розчиняються чужорасовим та іншомовним елементом, задля створення належних умов для стабілізації й подальшого розвитку необхідне утвердження Права Нації.

Задля утвердження Права Нації є прийнятними будь-які методи від публічних до підпільних, від місцево-локальних до глобально-масштабних, від парламентарних до збройно-силових. Зволікання з утвердженням Права Нації може призвести до невиправних наслідків. Утвердження Права Нації виправдовує будь-які доцільні та достатні насильство і жорстокість.
Ми, Українські Націоналісти, поборюючи ліберально-егоїстичний індивідуалізм та азійський стадний колективізм, висуваємо як найвищу світову цінність та ідеал:

ПРАВО NАЦІЇ

1. Nація як природня спільнота, найбільший живий духовний та біологічний організм, що має спільне походження, расовий тип, ментальність, мову, територію проживання, культуру має безумовне право на життя, збереження своєї расової та духовної самобутності.

2. Nація має безумовне і легальне право на спротив в разі спроб позбавити її власної самодостатності.

3. Nація має право вести як оборонну так і наступальну боротьбу з силами які прагнуть її знищення або деформації.

4. Nація має право на моноетнічність власної держави, а також на повну державну самостійність та ігнорування міжнародних норм, якщо ті загрожують існуванню або нормальному розвиткові Nації.

5. Nація як замкнена генетична популяція має право позбуватися на своїй території іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв на історичну територію їх проживання.

6. Nація має право покращувати власне здоров’я через впровадження расового, євгеністичного та екологічного законодавства.

7. Nація має право відновлювати свій природній духовний, культурний та мовний простір шляхом ренаціоналізації своїх окремих представників та соціальних і регіональних груп населення, що були денаціоналізовані внаслідок інородної окупації, входження до складу поліетнічних державних утворень або через вплив космополітичної культури.

8. Nація має право на встановлення соціально-справедливого ладу у власній державі, а також позбутися паразитарних верств, які намагаються шляхом економічних та політичних маніпуляцій привласнити собі матеріальні цінності Nації.

9. Право Nації є превалюючим над частковими правами окремих осіб, родинних та соціальних груп. Їх права реалізуються в рамках і не на шкоду Права Nації.

10. Nація має один невід’ємний обов’язок – у повному обсязі та всіма доступними засобами втілювати в життя Право Nації.

На утвердження Права Nації віддаємо свої життя, майно і кров.

Організація “Патріот України”

17 вересня 2006 року Давньоруське Донецьке городище
--------

ссылку давать не буду, много чести. поисковиком легко находится.
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное