Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

"Як ми захопили це приміщення? У прекрасний короткий час після втечі Януковича, коли на вулицях не було жодного міліціонера, і громадяни могли спокійно розрахуватися з владою за всі образи, наші хлопці (молодіжна формація "С14"), взялися повернути комуністам історичний борг (і втілити свою давню мрію), - спалити це кубло до бісової матері, а згарище окропити святою водою. Взяли "коктейлі" і священника, прийшли, перехрестили... і з'ясували, що офіс вже окуповано якоюсь сотнею Самооборони. Придивишись до "самооборонців", пізнали у них рейдерів, з якими неодноразово стикалися на київських забудовах ще до революції. ...Спитавши цю "самооборону" як годиться, дізналися, що комуністи, перш ніж драпанути з Києва, наказали своїм бикам перевдягтися революціонерами і, поки все не вляжеться, постерегти хазяйське майно. Псевдо-самооборона, швидко зрозумівши, що господарі втікли надовго (а можливо й назавжди), розграбувала маєток і собі втікла, залишивши на варті малу залогу чоловік у п'ять. Давши копняка цим невдахам, хлопці зайшли в будинок, - і передумали його знищувати. Було вирішено прибрати бардак, обжитися і використати жилплощу для благої мети.
Отже, тепер тут люстраційний комітет "НІКОЛИ ЗНОВУ"
...

Люстраційний комітет діє ЗАКОННИМИ методами: офіційними зверненнями, запитами (деякі командири СІ4 є помічниками народних депутатів з партії "Свобода", тому можуть оформлювати депутатські запити), скаргами, роботою з громадськими радами і т.д. Якщо все перелічене не допомагає - СІ4 організовує публічні акції.
Наприклад: димові шашки під Чернігівським обласним управлінням МВС, куди "нова" влада призначила керівником кернесівського пса, куратора "тітушок", генерал-майора Олега Демченко."

http://reznichenko-d.livejournal.com/443391.html

Я даже стесняюсь спросить у этих странных людей, что законного в том, что они захватили принадлежащее КПУ здание. Или что законного в швырянии дымовых шашек.
Подозреваю, что задавать эти вопросы бессмысленно.

Вот тоже изумительно:

"З чого ми живемо?
Ми не віджимаємо і не "кришуємо" чужий бізнес, не грабуємо, не перебуваємо на утриманні олігархів. Наразі існуємо з добровільних пожертв, а також за рахунок зданої комуністичної макулатури (в підвалі, де зараз працює "Канцелярська Сотня", у КПУ було своє видавництво, вони наштампували багато-багато тонн агітації, ми досі не вивезли всього)."

То есть, сдавать ЧУЖУЮ агитацию, напечатанную на ЧУЖИЕ деньги - это "мы не грабим"? Ах, ну да. Это ж КПУ, их, видимо, грабить можно. А когда закончат разворовывать имущество ком.партии, тогда подумают, кого еще можно будет ограбить, сделав честные глаза - мы ж никого не грабим, а коммуняк - то святое и благое дело. Очень, очень законно, да.
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное