Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

Англійська футбольна Асоціація (FA) готує офіційну письмову скаргу на телеканал ВВС, який напередодні старту чемпіонату Європи з футболу 2012 року розвернув кампанію, направлену на дискримінацію країн-господарок турніру, інформує британське видання «Daily Mail». У травні в програмі ВВС Panorama було продемонстровано фільм, в якому йшлося про проблеми расизму та футбольного хуліганства на стадіонах України і Польщі, а колишній гравець збірної Сол Кемпбелл радив англійцям уникнути поїздки до двох східноєвропейських країн.

З рештою, англійські фани, що прибули підтримати свою національну команду до Києва та Донецька, де «Леви» проводили свої матчі групового етапу Євро-2012, переконалися у 100% неправдивості матеріалів телевізійників. Напередодні матчу третього туру в квартеті D Україна – Англія прихильники команди Роя Ходжсон провели в Донецьку акцію протесту, в якій висміяли висловлювання Кемпбелла. Головною фішкою акції став марш із труною, на якій було написано «Кемпбелл, ти не правий!» та «Ми будемо роботи те, що хочемо». Вболівальники з Англії неодноразово підкреслювали, що жодного разу не стикалися із проблемами, на яких було зроблено акцент у фільмі ВВС.

Керівництво FA переконане, що своїми непрофесійними діями англійські телевізійники позбавили національну команду значної частини підтримки вболівальників на матчах Євро-2012 в Україні.

http://ukraine2012.gov.ua/news/194/54751/
Subscribe

  • (no subject)

    не знаю, кто сделал лет 15-20 назад вброс про высокотемпературных перепелок, которые не болеют сальмонеллезом, но человек был гениален. миф настолько…

  • (no subject)

    Воин! Бди! Враг! Подслушивает! а фраза вот из этой моей старой байки

  • (no subject)

    "хозяйко, я тебе шо - бурундук, по деревьям бегать?!"

  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 4 comments