Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

мовна політика СТБ або харківський правопис

Шикарная пародия на это недоразумение, именуемое "мовной політикой СТБ"

Добрий вечір, споглядачі!

Цьогодні ви уперше на телеканалі СТБ побачите змаг з копаної опуки. Се побачення клюбів „Шкереберть” (Маріюпіль) та „Авіятор” (Севастопіль). Гравники вийшли на майданю у таких склядах:

„Шкереберть”: Тягнирядно, Непийпиво, Каварня, Голюк, Говнюк, Задрищенко, Мирокоханець, Описанець, Тупийленко, Заховайживіт, Загулященко. Тренер – Пописайло.

„Авіятор”: Рябунчик, Шпиндель, Тулубнищенко, Загониконя, Тягниволазахвіст, Волюнтаристік, Бльок, Иншачок, Ховайгрошник, Понадбанщик, Заглуздоня. Тренер – Еврейко.

На лавцях стадіену спостерігають за грищем відомій у місті нарід. Ось ми бачимо голову Озівської флотилії ладіїв Фугайленко, чемпіена Олімпіяди Шморкачко, відому підіятриню Ригайленко, що арбайтуе в міській чхальні, володаря премії „Телетріюмф” Зюзю, голову будівельної кнайпи „Хмарошкряб” Чухайноса, відому серіяльну грачку Чумачиту, голову Автокафельної церкви Маріюпіля Кузьму Відпусканчика, відомий хемек Слюнтяйко, дальньоземних гостей Жратіно з Пилипин, Пердера зі Швайцарії, Хрюндіто з Еспанії, Запина з Египту, Обталстака з Етіопії, Задолбателос з грецького Маратону, відома еврейська спортківка Заховаї. Уси вони прийшли поглядувати грище цих клюбів тому, що це е европейського рівня змагуни. Виблискують шкла авт гостей. Міліціянти вишикувалися уздовж лавць, аби убезпечити грунів од инших глядунів.

Ось пролунав перший сюрчок судді Дряпоноса і змаг розпочато. Заховайживіт атакуе загін суперечника, б’є опуку в лівий від зловщика кутець, проте Рябунчик мае хист й зловлюе опуку. Клясичну копану гру демонструе „Авіятор”. Дрищить від жахіття тренер маріюпільців, бо знае, які небезпечні груни Загониконя і Ховайгрошник...

http://www.stb.ua/forum/index.php?showtopic=3765&view=findpost&p=3142673


... І ось шульга Загониконя оббігае Непийпива та завдае хльосткого удару, але опука, облизнувши бічну залізяку, вилітае повз. А потім, як тільки Тягнирядно вибив опуку у бік „Авіятора”, сталося щось дивне. Говнюк підкотився під володіючого опукою Понадбанщика та завдав йому знизу підлісного удару десь у місце сходження двох стегон. Понадбанщик болісно ойкнув та впав на майданю наче свиняча рулька. Накульгуючи і голосно лаячи Говнюка, він повільно виліз з майдані до лікунів. Тут почався справжній розгардіяж.

Груни обидвох клюбів почали жорстоко битися у двобоях, трибоях і навіть чотирибоях. Волюнтаристік схопив Говнюка за шию і почав дряпати її нігтями й кусати руки, якими Говнюк намагався віддерти Волюнтаристікові руки. Кремезної статури Заховайживіт зтянув у кільце Бльока з Иншачком і став пинати їх колінами, проте суперечники не знітилися й у відповідь лоскотали йому пузо, від чого Заховайживіт реготав на весь стадіен так, наче збирався народити. Тягнирядно піймав Шпинделя і вдарив його з такою злістю, що той від несподіванки схопився за живіт й почав блювати прямо на траву. Месником за Шпинделя виявився Загониконя, який схопив Тягнирядна за копанку, розірвав її й почав плюндрувати, випучивши очі від осердя, до того ж надаючи ляпасів, тичків та хуків власнику бувшої копанки. Описанець глузував з Заглуздоні, осідлавши його й вигукуючи образливі речення на його адресу; він „скакав” на ньому й танцював ногами щось схоже на ламбаду. Загулященко схопив Тулубнищенка за копанку і, роздерзши її навпіл, із насолодою дряпав спину суперечнику, плювався й хотів зробити те саме і з штанцями, проте Тулубнищенко не дався і, розгорнувшись на нього, ліктем дав прочухана нахабі й додав іще на горіхи правим аперкотом. Тягниволазахвіст тягнув за штанці Задрищенко, від чого вони тріснули й надірвалися, але той у відповідь повалив суперечника на землю, й почав бити його, до того ж чхав і лаяв Тягниволазахвіста, сміхуючи його прізвище і зовнішний вигляд. Ховайгрошник і Понадбанщик билися проти Каварні з Мирокоханцем у чотирибої, тупцюючи один одного та гикаючи якісь мавпяні вигуки на кшталт „Ууууу...” та „Еееее...”.

На жаль, не залишилися осторонь і глядуни. Хемек Слюнтяйко, утворивши з газет саморобні вибухівки, кидав їх у грунів „Авіятора” і радісно хрюкав, коли потрапляв у ціль. Голова „Хмарошкряба” Чухайнос ламав лавці на шматки й роздавав иншим глядунам, аби ті жбурляли їх у суперечних змагунів. Особливою точністю відзначалася підіятриня Ригайленко та грачка Чумачита, які з захопленням кидалися цим у грунів з иншого міста і гоготіли як качки, коли хтось з них хапався за голову від несподіванки. Грек Задолбателос, схопивши Обталстаку, ганьбив чумазив і багнючив обличчя етіопа, тому що той був вболівальником суперечника...

Ще довго міліціянти розтаскували грунів і глядунів по різні боки...
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное