Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

и еще раз, уж извините, тема слишком"больная"

Все желающие могут подписать открытое письмо президенту, текст я вывешу под катом.
Для подписи нужны: ФИО, адрес проживания и номер телефона.
Подписи присылать мне на al.runa гав gmail.com, или в личку. ну или в комменты, комменты скринятся

Президенту України

Віктору Ющенко

Відкритий лист

Шановний пане Президент!

21-го січня цього року сотні киян стали безпосередніми свідками так званої акції протесту «Геть усі!», яку було організовано і проведено в Києві біля станції метро «Хрещатик» сумнозвісним лідером партії «Братство» Дмитром Корчинським. В ході цієї «акції» на вулицю було викинуто майже півтисячі декоративних щурів, які, за задумом організаторів цього дійства, символізували народних депутатів, міністрів, інших керівників держави. Учасники заходу привселюдно глумилися над тваринами, розтоптували їх ногами, знущалися над ними іншими способами. Все це відбувалось на очах у перехожих серед яких були діти. У відповідь на протести громадян, Д. Корчинський та його поплічники зухвало відповідали, що доля цих щурів чекає «всіх, хто не любить Україну».

Завдяки засобам масової інформації про цю подію стало відомо по всій Україні та за її межами.

Ми вважаємо, що Д. Корчинським і його спільниками було вчинено злочин не тільки проти домашніх тварин, але зроблено зухвалий виклик загальноприйнятим нормам поведінки та суспільної моралі. Десятки тисяч українських дітей, спілкуючись з домашніми тваринами вчаться доброті та людяності і такі дії Д. Корчинського та його організації не могли не завдати моральної та навіть психічної шкоди сотням тисяч громадян України.

Пане Президент! Ви напевне знаєте, що в країнах, які вважаються цивілізованими і до співтовариства яких прагне приєднатися Україна, подібне поводження з тваринами вважається не тільки неприйнятним, а навіть злочинним. В країнах Західної Європи, США і Канаді подібні акції закінчилися б для їх організаторів не тільки осудом суспільства, величезними грошовими штрафами, але й позбавленням волі на значний термін. Спілкуючись в інтернеті з однодумцями, ми дійшли висновку, що у мільйонів любителів домашніх тварин, як в Україні, так і закордоном, нелюдський за своєю жорстокістю вчинок Д. Корчинського і його спільників викликав стан шоку, почуття огиди і нерозуміння мовчання держави щодо такого зухвалого порушення закону і цинічного прояву неповаги до суспільства і держави.

Дозволимо собі нагадати, що близько 10 років тому, відеозйомки сцен жорстоких вбивств безпритульних собак у притулку для тварин, що знаходиться в Пирогово (м. Київ) потрапили на європейські телеканали і спричинила справжній міжнародний скандал, що завдав відчутних втрат репутації України в очах європейської спільноти.

З сумом констатуємо, що у випадку з організаторами акції «Геть усіх!» наші закордонні однодумці мають рацію - українська держава і суспільство зайняли позицію невтручання. Досі відсутня публічна реакція органів влади, правоохоронних органів на числені звернення з цього приводу природоохоронних організацій та громадян. Також відсутня відповідна реакція органів влади на заклики до насильства та ксенофобські лозунги, що прозвучали під час веб-конференції Д. Корчинського і лідера партії «Нова сила» Ю. Збітнєва, яка була проведена 26 січня цього року інтернет-виданням «Обозреватель».

Відсутність відповідних дій з боку держави спонукає громадські організації, які опікуються питаннями захисту тварин, природоохоронні організації та звичайних громадян звертатися до міжнародних природозахисних організацій таких як WSPA (World Society for the Protection of Animals) і PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

Пане Президент! З огляду на зазначене, просимо Вас дати доручення відповідним органам провести детальне розслідування події, яка була організована і проведена Д. Корчинським 21 січня в м. Києві, і в разі встановлення фактів порушення чинного законодавства, дати правову оцінку і вжити відповідні заходи.

Також просимо Вас дати доручення Міністерству юстиції України провести відповідну перевірку документів і діяльності партій «Братство» і «Нова сила» щодо їх відповідності чинному законодавству у частині недопустимості пропаганди насилля, жорстокості, расової та міжнаціональної ворожнечі.

Довідка:

Декоративні щури – це різновид тварин, відмінний від сірих щурів, що живуть у дикому стані в містах і селах, хоча вони походять від них. Завдяки багаторічній селекції, декоративні щури, як практично і всі інші види домашніх і свійських тварин, не можуть вижити без піклування з боку людини. Тварини, що були викинуті на вулицю під час проведення акції і одразу не загинули внаслідок жорстокого поводження, все одно приречені на загибель, оскільки ці тварини не пристосовані до життя на волі.
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments