Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

Рассекречены документы, касающиеся голодомора

18 серпня в приміщенні музею Служби безпеки України відбулась презентація електронної колекції документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 років в Україні з Галузевого державного архіву СБУ.

Колекція документів, яка збиралась протягом трьох років, налічує 130 документів. Це - нормативно-розпорядчі документи ГПУ УСРР, директиви, циркуляри, інструкції, що надходили з центральних органів ОГПУ, свідчення очевидців, матеріали кримінальних справ тощо.

Всі документи, що стосуються голодомору, які на сьогоднішній день зберігаються в Державному галузевому архіві СБУ, розсекречені і доступні для ознайомлення.

З 18-го серпня колекція документів розміщена на офіційному Інтернет-сайті СБ України, де з нею зможуть ознайомитися широкі кола громадськості, журналісти, науковці, історики.
Subscribe

 • (no subject)

  я свою сючку уже с неделю хочу придушить. до просветления мозгов. у нас отопление отключили в начале апреля еще. холодрыга лютая. народ, видимо,…

 • (no subject)

  не знаю, кто сделал лет 15-20 назад вброс про высокотемпературных перепелок, которые не болеют сальмонеллезом, но человек был гениален. миф настолько…

 • (no subject)

  Воин! Бди! Враг! Подслушивает! а фраза вот из этой моей старой байки

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments