Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

как говорится - почувствуйте разницу между реальным разговором и тем, как его преподнес любитель "державної мови". еще б сам на ней разговаривал нормально, а то в словах путается.
----

В нашу редакцию пришло письмо от службы "Экспресс-такси" с официальным ответом в адрес Владимира Бойко касательно сложившийся ситуации. Мы проводим текст обращения без изменений:

«Шановний Володимир, ми вдячні Вам за те, що Ви звернулися в компанію Експрес таксі та вказуєте на недоліки нашої роботи - це дає нам можливість стати кращими та надавати якісний сервіс нашим клієнтам.

Однак історично так склалось, що в Україні спілкуються і російською, і українською мовами. На нашу думку, мова не є визначальним фактором патріотизму. В нашій країні багато людей, які роблять велику справу для незалежності нашої держави та захисту її кордонів, спілкуючись російською мовою.

В компанії Експрес таксі працюють також переселенці зі Сходу країни, для яких звичною мовою спілкування є російська, та це не заважає їм бути кваліфікованими працівниками нашої компанії. Загалом оператори компанії Експрес таксі приймають заявки трьома мовами - українською, англійською, російською.

Ваша думка важлива для нас, але ми не погоджуємося з тим, що Ви вказали в своєму пості, що Вас відмовились обслуговувати, і це пов’язано з тим що, Ви спілкуєтесь українською мовою. В підтвердження прикріплюємо аудіо-запис Вашої розмови з оператором для врегулювання ситуації, яка склалась.

Ми маємо велику надію, що з часом в нашій державі питання мови перестане бути приводом для скандалів, а спілкування українською мовою стане звичним для всіх мешканців країни.»

Также, прилагается запись разговора между Владимиром Бойко и диспетчером "Экспресс-такси".
https://www.youtube.com/watch?v=IbCbdNZyCNw

Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments