Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

Знімальну групу програми «Наші гроші» пограбував зять Чеботаря
Наприкінці квітня, під час зйомок маєтку сім'ї заступника міністра МВС — Сергія Чеботаря, на знімальну групу програми «Наші гроші» (щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK) було здійснено напад. З будинку, який записаний на дочку заступника Авакова, вийшов чоловік і погнався за оператором. Пізніше він під'їхав до знімальної групи на білому «Фольксвагені транспортер», але із заштрихованими номерами. Невідомі перекрили дорогу, залізли в автомобіль, викрали камеру і реєстратор, оператору завдали тілесних ушкоджень. Після цього нападники зникли.

Того ж дня, 28 квітня, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар на офіційному сайті МВС заявив, що не має нерухомості у селі Лісники, а журналісти мають бажання дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Після того, як журналісти оприлюднили державні акти на землю — Сергій Чеботар заявив, що нерухомість у Лісниках належить його зятю.

Однак, і ця інформація не є достовірною. У відповідності до витягів із державного реєстру нерухомості – земля і будинки на вулиці Підлісній належать саме дочці заступника міністра МВС – Оксані Чеботар.

За фактом нападу на журналістів проекту «Наші гроші» порушено дві кримінальні справи – за статтею 186 частиною 2 («Грабіж, поєднаний з насильством», через викрадення у журналістів відеокамери та відеореєстратора), а також за статтею 171 частиною 1 («Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»).

Протягом двох тижнів міліція не знайшла нападників, хоча обличчя одного з них зафіксовано на відео, а сам він виходив із будинку, який записаний на Оксану Чеботар. Журналісти «Наших грошей» провели власне розслідування і віднайшли злочинців. На відео, де зафіксований перший напад на оператора, — зять заступника міністра МВС — Олег Поліщук. Другий нападник, власник автомобіля, на якому здійснювався напад — Сергій Гаврилко.

Олег Поліщук — засновник компанії «А.Т.Н», що займається транспортними перевезеннями, а Сергій Гаврилко — директор цієї фірми.
http://zik.ua/ua/news/2015/05/12/znimalnu_grupu_programy_nashi_groshi_pograbuvav_zyat_zastupnyka_ministra_mvs_sergiya_chebotarya_588925

зато не панда
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment