Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

о чем и речь. кому надо, тот все равно делает то, что ему выгодно. санкции - для лохов. а вы друг друга убиваете за чужие интересы...


Компанія зі США відправляє в РФ вертольоти, незважаючи на санкції
Уральський завод цивільної авіації підписав угоду з американською компанією Bell Helicopter про виробництво в Росії вертольотів.
48,6% акцій заводу належить Об'єднаній двигунобудівній корпорації "Ростеха", що перебуває під санкціями Заходу, повідомляє КоммерсантЪ.
Повідомляють, що Bell уперше передає збірку свого вертольота за кордон.
Як розповів гендиректор російського заводу Вадим Бадеха, перші три вертольоти планують зібрати в Єкатеринбурзі вже цього року, їх використовують для сертифікації виробництва, а потім їх може купити Росавіація для одного з льотних училищ.
При повній локалізації, уточнив топ-менеджер, у виробництво може бути вкладено 500-600 млн руб, в угоді немає обмежень за обсягами випуску. Основний інтерес до вертольотів очікується з боку структур МВС, приватного бізнесу та льотних училищ.
Бадеха запевняє, що ризик застосування санкцій до проекту відсутній, оскільки отримані "попередні узгодження з американською стороною".
http://www.theinsider.ua/politics/5562c603999c1/
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments