Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

ну воооот. а говорили - нова чесна влада, люди революции гидности и фсе такое. за шо судить лапочек?

Колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що в середині червня у Брюсселі відбудеться судове засідання щодо екс-керівників Генеральної прокуратури Олега Махніцького та Олексія Баганця.
Зокрема за обвинуваченням у шахрайстві і фальсифікації документів, повідомив Портнов у своєму Facebook.
"17 червня 2015 року о 14:00 у Палаці правосуддя м. Брюссель (Бельгія) на вимогу Королівського прокурора Бельгії та моєю заявою відбудеться судове засідання за обвинуваченням колишніх керівників Генеральної прокуратури України Олега Махніцького та Олексія Баганця в шахрайстві і фальсифікації документів", - написав він у соцмережі.
За словами екс-чиновника Януковича, судовий пристав органів бельгійської юстиції Michel Leroy, відповідно до міжнародної Гаазької конвенції від 15 листопада 1965 року, направив Міністерству юстиції України вимогу про вручення повісток Махніцькому і Баганцю та зобов'язання прибути на судове засідання.
Портнов нагадав, що кримінальне переслідування вказаних осіб розпочато бельгійськими органами правосуддя з його ініціативи "у зв'язку з тим, що Махніцький та Баганець, зловживаючи службовим становищем, своїми підписами скріпили і направили в Раду ЄС сфальсифіковані дані про моє кримінальне переслідування".
"У зв'язку з тим, що злочин цими особами скоєно на території України та Бельгії, де розташований офіс Євросоюзу, кримінальне переслідування почато в країні, де цей злочин було завершено", - пояснив він.
"Українська частина кримінального переслідування вказаних осіб буде розпочато відразу після зміни в Україні влади", - сподівається Портнов.
http://www.theinsider.ua/politics/55604d024a816/
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments