Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

как-то не патриотично. зрада якась..


Верховна Рада не підтримала проект закону про внесення змін до Закону "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади, № 1201).
За це рішення проголосували лише 152 народних депутата із 339 зареєстрованих у сесійній залі.
Законопроектом авторства народних депутатів із міжфракційного об'єднання "Свобода" пропонувалося встановити, що серед основних принципів, на яких грунтується державна служба, - недопущення публічних проявів зневаги до української мови, знущання чи глуму з неї, а також її дискредитації.
Пропонувалося зафіксувати на законодавчому рівні, що право на державну службу мають громадяни України незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які одержали відповідну освіту і професійну підготовку, володіють українською мовою на рівні, необхідному для виконання ними їхніх посадових обов’язків, та пройшли у встановленому порядку конкурсний відбір або іншу процедуру, передбачену Кабінетом міністрів.
Посадові та службові особи органів державної влади зобов’язані складати іспит з української мови для підтвердження необхідного рівня володіння нею під час виконання ними службових обов’язків. Порядок проведення іспитів затверджується Кабміном.
Серед основних обов’язків державних службовців - володіння українською мовою на рівні, необхідному для виконання їхніх посадових обов’язків.
Не можуть бути обраними або призначеними на посаду в державному органі та його апараті особи, які, серед іншого, не володіють українською мовою на рівні, необхідному для виконання ними їхніх посадових обов’язків.

http://tvi.ua/new/2015/05/20/rada_zvilnyla_derzhsluzhbovciv_vid_ispytu_z_ukrayinskoyi_movy

кстати, я ничего не путаю, депутатов должно быть 450? более 100 отсутствующих на рабочем месте - не дофига ли?
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments