Alena Kocheshkova (a_runa) wrote,
Alena Kocheshkova
a_runa

что. они. курят?!

КИЇВ. 22 березня. УНН. Зовнішня розвідка України завчасно мала інформацію про терористичні акти 11 вересня та передала її США. Про це в прямому ефірі телеканалу "Інтер" сказав голова зовнішньої розвідки України 2005-2010 рр. Микола Маломуж, передає УНН.

"Нашу інформацію про те, що за вісім місяців будуть удари по Близнюках в США ми передали Америці", - зазначив М.Маломуж.

Він також відзначив, що спілкувався с директором ЦРУ через кілька років після теракту і він відзначив, що тоді інформація не отримала належної оцінки.

"Ніхто не вірив, що саме Україна має дуже глибинну агентуру в цих терористичних організаціях", - додав М.Маломуж.

Нагадаємо, 11 вересня 2001 року на території США була здійснена серія терактів за допомогою пілотованих літаків.

19 зловмисників придбали квитки на 4 літаки внутрішніх авіаліній США. Припускають, що було викуплено також значну кількість місць в тих літаках для зменшення кількості пасажирів на борту з метою полегшення захоплення літаку. Після захоплення контролю над літаками, їх скерували на вказані об’єкти.

Два з них розбилися об хмарочоси-близнюки ВТЦ у Нью-Йорку, третій знищив частину Пентагону. Останній, четвертий літак — United Airlines 93 — завдяки мужньому опору пасажирів не досяг мети й розбився на полях Пенсильванії приблизно за 15 хвилин польоту до столиці — Вашингтону. Припускають, що цей літак мали спрямувати на Білий Дім або Капітолій. Машина не досягла мети, коли пасажири, які довідалися про долю інших літаків, атакували викрадачів і довели до катастрофи у безлюдному місці — уривки інформації про останні хвилини тієї трагедії походять з телефонних розмов пасажирів і розкриття даних “чорних скриньок” літака. На основі записів телефонних розмов та свідчень родичів та співрозмовників події були реконструйовані у напівдокументальному фільмі “Політ 93”.
Subscribe

 • (no subject)

  Hoya pubicalyx продавалась как "белый дракон", но наврали.

 • (no subject)

  Ну, допустим, кря

 • (no subject)

  чоррное земноводное

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments